Gizlilik

 

 

masaldavetiye.com adresli sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği ve güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir.

 

Sitemizden alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) asla başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

 

Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

 

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için ve Zafer YILDIRIM - Edanet İnternet Teknolojilerinin kampanya bilgilendirmelerinde siz değerli müşterilerimize öncelik sağlamak açısından kullanılacaklardır.

 

 

Gerekli görülen durumlarda banka ya da firmamız tarafından siparişinizin sözlü ya da yazılı olarak teyit edilmesi tarafınızdan istenebilir, bu gibi durumlarda vermiş olduğunuz irtibat bilgileri vasıtası ile sizinle irtibata geçileceğinden üye olurken verdiğiniz iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olunuz.

^